+38 (067) 791-63-37
Головна » Фото

BlisterPack - компанія по виробництву блістера в Україні

BlisterPack

Чому обирають саме нас?

Повний комплекс виробничих послуг пов'язаних з блістерною упаковкою в одному місці, на одній території: формування блістерів, упаковка продукції замовника, виготовлення формувальної та пакувальної оснастки.

Принцип прямого контакту: всі питання замовник вирішує безпосередньо з керівником виробництва, що гарантує компетентність, відповідальність і оперативність рішень і дій

Прямі оптові закупівлі блістерної плівки у провідних виробників, що дозволяє пропонувати замовникам конкурентні ціни на готову продукцію

Використовується плівка тільки з первинної сировини, що забезпечує максимальні споживчі та експлуатаційні властивості блістерної упаковки: чистоту, міцність, однорідність, прозорість, відсутність сторонніх вкраплень і дефектів

Великий досвід роботи в даній галузі виробництва, кваліфікований технічний персонал

Найсучасніше високотехнологічне обладнання, що забезпечує якість продукції і стислі терміни виконання замовлень.

Що таке блістерна упаковка? Це жорстка, прозора, термоформованной плівкова упаковка, що повторює форму упаковуваної продукції, яка закріплюється на підкладці.
Види упаковки Готові рішення
У вартість нашої Спецпропозиції входить: розробка 3d моделі блістерної упаковки для вашої продукції, виготовлення пробного оригінал-макета.
Ми пропонуємо послугу з розробки та виробництва малих тиражів блістерної упаковки, з прозорої плівки ПВХ, ПЕТ
Ми намагаємося приділити кожному клієнту максимум уваги і допомогти підібрати саме те, що йому необхідно.

Наші новини:

➫ Виробництво свічок для торта 12.04.2021р.

Широкий асортимент свічок для торта оптом, починаючи від свічок в торт, закінчуючи фонтанами і хлопушками та іншими іграшками для проведення свят..

➫ Відкрився наш сайт 16.04.2020р.

16 квітня 2020 року відкрився наш сайт. Карантин найкращий час щоб занятись наповненням та оформленям своєї інтернет сторінки.

T

Вся продукція виготовляється методом термовакуумного формування і штанцевальної вирубки. Можливе фасування продукції в блістерну упаковку з подальшим приварюванням до блістерної карти.

Поле формування не більше 170*270 мм | глубиною не більше 55 мм, | товщина плівки від 0.2 до 0,5мм | матеріал РЕТ, РVC

Види блістерної упаковки

  • З загибом
  • Під приварку
  • Двухсторонній
2

Відео процесу обгортання свічок для торта в блістерну упаковку.