+38 (067) 791-63-37
Головна » Виробництво блістерної упаковки

Виробництво блістерної упаковки BlisterPack Україна

Виробництво блістерної упаковки

Виробництво блістерної упаковки проводиться на сучасних автоматичних високошвидкісних вакуум-термоформувальних верстатах. Схематично процес формування виглядає наступним чином.

На верстат встановлюються відповідні конкретному виробу формувальна матриця і вирубний штамп (спеціальна форма з ножами, що вирізає готові вироби по контуру), а також рулон блістерної плівки, з якої виготовляється виріб. Плівка простягається в зону нагріву, де нагрівається до потрібної температури, набуваючи необхідні пластичні властивості. Потім нагрітий шматок плівки накладається на формувальну матрицю, а вакуумний насос створює розрідження, що змушує пластичну плівку повністю повторити робочу поверхню формувальної матриці. На матриці плівка остигає і твердне, набуваючи відповідну форму. Після цього відформований шматок блістерної упаковки простягається в зону вирубки, де опускається вирубний штамп вирізає все відформовані вироби по заданому контуру.

Виробництво блістерної упаковки проводиться на сучасних автоматичних високошвидкісних вакуум-термоформувальних верстатах.

Ціни на виробництво блістерної упаковки визначаються багатьма факторами. При розрахунках враховується вартість блістерної плівки, часовий цикл формування (залежить від товщини плівки, складності і глибини виробу), кількість виробів на формі, тираж виробів і навіть час налагодження верстата під конкретний виріб.

Що таке блістерна упаковка? Це жорстка, прозора, термоформованной плівкова упаковка, що повторює форму упаковуваної продукції, яка закріплюється на підкладці.
Види упаковки Готові рішення
У вартість нашої Спецпропозиції входить: розробка 3d моделі блістерної упаковки для вашої продукції, виготовлення пробного оригінал-макета.
Ми пропонуємо послугу з розробки та виробництва малих тиражів блістерної упаковки, з прозорої плівки ПВХ, ПЕТ
Ми намагаємося приділити кожному клієнту максимум уваги і допомогти підібрати саме те, що йому необхідно.

Наші новини:

➫ Відкрився наш сайт 16.04.2020р.

16 квітня 2020 року відкрився наш сайт. Карантин найкращий час щоб занятись наповненням та оформленям своєї інтернет сторінки.

T

Вся продукція виготовляється методом термовакуумного формування і штанцевальної вирубки. Можливе фасування продукції в блістерну упаковку з подальшим приварюванням до блістерної карти.

Поле формування не більше 170*270 мм | глубиною не більше 55 мм, | товщина плівки від 0.2 до 0,5мм | матеріал РЕТ, РVC

Види блістерної упаковки

  • З загибом
  • Під приварку
  • Двухсторонній
2
1Визначаємо вимоги

Ми дізнаємося у вас що буде упаковано? Який необхідний тираж і тип упаковки? Після збору вимог ми зможемо спрогнозувати терміни і вартість для реалізації вашого проекту.

2Моделювання

На цьому етапі створюється 3D модель форми блістери. Робиться креслення форми і вирубного штампа з урахуванням термоформовки.

3Пробна форма

Виготовляється пробна або тиражна форма для виготовлення блістерів. Виготовляються вирубні ножі, які будуть створювати блістер по заданому контуру.

4Виготовлення блістера

Готова форма передається в цех формування блістери. Форма і вирубний штамп встановлюються в автоматичну виробничу лінію. Далі відбувається приладка і підбір параметрів під конкретний комплект оснащення. Після чого починається формування і вирубка блістери. Якщо не потрібно приварка до картону або зварювання блістери ТВЧ - блістер готовий!

3