+38 (067) 791-63-37
Головна » Наші контакти

Контакти компанії BlisterPack

«BlisterPack» Залишіть свої контактні данні, ми Вам обов'язково зателефонуємо.
logo BlisterPack

Контакти:

вул. Харченка 22В,
Кам'янець-Подільський, Україна, 32300,
(067) 791-63-37
(067) 312-42-26
blister-pack@ukr.net
Про компанію Наші новини Види упаковки Виробництво упаковки Блістерна упаковка

У вартість нашої спецпропозиції входить: розробка 3D моделі блістерної упаковки для вашої продукції, виготовлення пробного оригінал-макету, фрезерування алюмінієвої форми, і виробництво всього тиражу. Кожен етап послуги узгоджується з замовником.

Наша вигідна пропозиція дозволить Вам за низький бюджет протестувати продажу вашої продукції в новій упаковці невеликими партіями.

У додаткові послуги можуть входити: виготовлення блістерних картонних карт для термоприварки, фасування продукції в блістер з тепловим запаюванням по контуру до картонної підкладки, фасування продукції в блістер з термозапайкою в ​​"листівку"

Що таке блістерна упаковка? Це жорстка, прозора, термоформованной плівкова упаковка, що повторює форму упаковуваної продукції, яка закріплюється на підкладці.
Види упаковки Готові рішення
У вартість нашої Спецпропозиції входить: розробка 3d моделі блістерної упаковки для вашої продукції, виготовлення пробного оригінал-макета.
Ми пропонуємо послугу з розробки та виробництва малих тиражів блістерної упаковки, з прозорої плівки ПВХ, ПЕТ
Ми намагаємося приділити кожному клієнту максимум уваги і допомогти підібрати саме те, що йому необхідно.

Наші новини:

➫ Виробництво свічок для торта 12.04.2021р.

Широкий асортимент свічок для торта оптом, починаючи від свічок в торт, закінчуючи фонтанами і хлопушками та іншими іграшками для проведення свят..

➫ Відкрився наш сайт 16.04.2020р.

16 квітня 2020 року відкрився наш сайт. Карантин найкращий час щоб занятись наповненням та оформленям своєї інтернет сторінки.

T

Вся продукція виготовляється методом термовакуумного формування і штанцевальної вирубки. Можливе фасування продукції в блістерну упаковку з подальшим приварюванням до блістерної карти.

Поле формування не більше 170*270 мм | глубиною не більше 55 мм, | товщина плівки від 0.2 до 0,5мм | матеріал РЕТ, РVC

Види блістерної упаковки

  • З загибом
  • Під приварку
  • Двухсторонній
2
1Визначаємо вимоги

Ми дізнаємося у вас що буде упаковано? Який необхідний тираж і тип упаковки? Після збору вимог ми зможемо спрогнозувати терміни і вартість для реалізації вашого проекту.

2Моделювання

На цьому етапі створюється 3D модель форми блістери. Робиться креслення форми і вирубного штампа з урахуванням термоформовки.

3Пробна форма

Виготовляється пробна або тиражна форма для виготовлення блістерів. Виготовляються вирубні ножі, які будуть створювати блістер по заданому контуру.

4Виготовлення блістера

Готова форма передається в цех формування блістери. Форма і вирубний штамп встановлюються в автоматичну виробничу лінію. Далі відбувається приладка і підбір параметрів під конкретний комплект оснащення. Після чого починається формування і вирубка блістери. Якщо не потрібно приварка до картону або зварювання блістери ТВЧ - блістер готовий!

3

Контакти:

вул. Харченка 22В,
Кам'янець-Подільський, Україна, 32300,
(067) 791-63-37
(067) 312-42-26
blister-pack@ukr.net
Розрахувати ціну *Вкажіть інформацію про Ваш проект,
ми розрахуємо вартість та перетелефонуємо Вам.
5

Відео процесу обгортання свічок для торта в блістерну упаковку.