+38 (067) 791-63-37
Головна » Види блістерної упаковки

Види блістерної упаковки

Види блістерної упаковки

Технологія упаковки продукції замовника залежить від обраного виду блістера. Двосторонні блістери припускають зварювання, блістери під приварювання приварюються до картону покритого блістерним лаком. Ці види упаковки виробляються на спеціальних напівавтоматичних верстатах. Блістери з загином, з замком, коррекси, Ложементи як правило упаковуються вручну без використання спеціального обладнання.

Для зварювання блістерної упаковки проектується і виготовляється спеціальна технологічна оснастка, яка встановлюється на стіл верстата. При упаковці продукції блістер-стакан розміщується в поглиблення оснащення, потім в блістер укладається продукція замовника, поліграфічний вкладиш, зверху накривається блістером-кришкою. Після цього зверху на виріб опускається матриця зі зварювальними ножами і відбувається високочастотна зварювання двох шарів блістерної упаковки по заданому контуру. Готовий виріб виймається і укладається у відповідну тару (картонні короби і тп). Далі цикл повторюється.

Для збільшення продуктивності оснащення роблять на кілька розміщуються виробів, а використовувані верстати мають два рухомих робочих столи. Останнє дозволяє проводити зварювання на одному столі в той час, коли на іншому столі відбувається укладання виробів.

Приварювання блістера до картонної підкладці проводиться на приварювальних верстатах. Для цього також виготовляється спеціальне оснащення для укладання виробів. Упаковка відбувається подібним же чином, тільки зверху вироби накриваються картонною підкладкою (вона ж несе функцію поліграфічного вкладиша), покритої шаром спеціального блістерного лаку. Потім на укладені вироби опускається нагріта до потрібної температури металева плита, і відбувається приварювання блістера до шару блістерного лаку.

Ціни на упаковку продукції визначаються циклом упаковки (часом укладання виробів і їх зварювання (приварки)), кількістю гнізд під вироби в оснащенні, кількістю задіяних робочих столів верстата, а також витратами витратних матеріалів Виконавця (коробки, скотч, стрейч, палети).

Що таке блістерна упаковка? Це жорстка, прозора, термоформованной плівкова упаковка, що повторює форму упаковуваної продукції, яка закріплюється на підкладці.
Види упаковки Готові рішення
У вартість нашої Спецпропозиції входить: розробка 3d моделі блістерної упаковки для вашої продукції, виготовлення пробного оригінал-макета.
Ми пропонуємо послугу з розробки та виробництва малих тиражів блістерної упаковки, з прозорої плівки ПВХ, ПЕТ
Ми намагаємося приділити кожному клієнту максимум уваги і допомогти підібрати саме те, що йому необхідно.

Наші новини:

➫ Відкрився наш сайт 16.04.2020р.

16 квітня 2020 року відкрився наш сайт. Карантин найкращий час щоб занятись наповненням та оформленям своєї інтернет сторінки.

T

Вся продукція виготовляється методом термовакуумного формування і штанцевальної вирубки. Можливе фасування продукції в блістерну упаковку з подальшим приварюванням до блістерної карти.

Поле формування не більше 170*270 мм | глубиною не більше 55 мм, | товщина плівки від 0.2 до 0,5мм | матеріал РЕТ, РVC

Види блістерної упаковки

  • З загибом
  • Під приварку
  • Двухсторонній
2
1Визначаємо вимоги

Ми дізнаємося у вас що буде упаковано? Який необхідний тираж і тип упаковки? Після збору вимог ми зможемо спрогнозувати терміни і вартість для реалізації вашого проекту.

2Моделювання

На цьому етапі створюється 3D модель форми блістери. Робиться креслення форми і вирубного штампа з урахуванням термоформовки.

3Пробна форма

Виготовляється пробна або тиражна форма для виготовлення блістерів. Виготовляються вирубні ножі, які будуть створювати блістер по заданому контуру.

4Виготовлення блістера

Готова форма передається в цех формування блістери. Форма і вирубний штамп встановлюються в автоматичну виробничу лінію. Далі відбувається приладка і підбір параметрів під конкретний комплект оснащення. Після чого починається формування і вирубка блістери. Якщо не потрібно приварка до картону або зварювання блістери ТВЧ - блістер готовий!

3