1. Головна
  2. Виробництво
  3. Виробник свічок оптом

Свічки для торта оптом - виробництво в Україні

Ми пропонуємо широкий асортимент свічок для торта оптом, починаючи від свічок в торт, закінчуючи фонтанами і хлопушками та іншими іграшками для проведення свят.

Свічки для торта оптом

Такі свічки будуть добре виглядати самі по собі на торті або з іншими прикрасами на зразок Топерів.

Багато людей, як молоді, так і старі, люблять святкувати свій день народження. В Україні, як і в більшості країн світу, торти, подарунки, сім’я та друзі приносять задоволення в такий особливий день. Загалом звичаї на дні народження в містах України схожі на американські святкування днів народжень, за кількома особливими винятками, посипаними тут і там по слов’янських країнах.

Звичаї на день народження в Німеччині:

  • На 16 років іменинник має бути готовим до того. Що йому, безсумнівно, висиплять борошно на його голову.
  • 18-й день народження не обійдеться без розбивання яєць над головою в того хто задуватиме 18 свічок на торті.
  • Якщо Ви до 25 років не одружились, чи не вийшли заміж то біля свого дому можете вішати гірлянду із старих носків куди кладеться алкоголь. У німецькій мові у вас є вираз alte Socke (старий носок), більше принизливий спосіб сказати "підтверджений холостяк".
  • Задування свічок на іменинному торті в Німеччині, не так популярне як задування на дерев'яних кільцях, які зазвичай містять від десяти до дванадцяти отворів, по одному на кожен рік життя в дитинстві. Найбільша Lebenskerze (свічка життя) ставиться в центрі цих кілець. У релігійних сім'ях ці Lebenskerzen даються під час хрещення дитини.

Свічки оптом для торта від виробника «АртСіті»

Свічки - це традиція! У магазині  «АртСіті» для свічок оптом ви знайдете широкий асортимент свічкових наборів.

Ми пропонуємо вашій увазі традиційні свічки, елегантні свічки, свічки-цифри у незліченних розмірах та кольорах, свічки-тренди для сучасних клієнтів та, звичайно, різні доповнення до свята для кожної свічки.

Особливо заслуговує на увагу наш великий асортимент свічки – цифри з кольоровими варіантами. Завдяки такому вибору кольорів ви точно знайдете щось для вас!

 

Наш асортимент свічок живий! Ми намагаємось постійно розширювати наш великий асортимент свічок оптом для магазинів та торгових центрів, щоб мати можливість запропонувати вам щось на кожен сезон і на кожну подію.

Поінформованість про тенденції дуже важлива для нас! Ось чому ви завжди знайдете останні свічки сезону в нашому інтернет-магазині.

Як торговець свічками, ми поставили собі за мету запропонувати своїм клієнтам унікальні свічки за якістю та формою. Ось чому наші свічки від ArtCity користуються великою популярністю на ринку України.

---

Інтернет-магазин свічок оптом в Україні - Свічки для торта «АртСіті»

---

Якщо у вас є якісь запитання чи індивідуальні запитання по оптовим продажам, виробництво свічок, наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас.

T