+38 (067) 791-63-37
  1. Головна
  2. Виробництво
  3. Виробник свічок оптом

Свічки для торта оптом - виробництво в Україні

Ми пропонуємо широкий асортимент свічок для торта оптом, починаючи від свічок в торт, закінчуючи фонтанами і хлопушками та іншими іграшками для проведення свят.

Свічки для торта оптом

Такі свічки будуть добре виглядати самі по собі на торті або з іншими прикрасами на зразок Топерів.

Багато людей, як молоді, так і старі, люблять святкувати свій день народження. В Україні, як і в більшості країн світу, торти, подарунки, сім’я та друзі приносять задоволення в такий особливий день. Загалом звичаї на дні народження в містах України схожі на американські святкування днів народжень, за кількома особливими винятками, посипаними тут і там по слов’янських країнах.

Звичаї на день народження в Німеччині:

  • На 16 років іменинник має бути готовим до того. Що йому, безсумнівно, висиплять борошно на його голову.
  • 18-й день народження не обійдеться без розбивання яєць над головою в того хто задуватиме 18 свічок на торті.
  • Якщо Ви до 25 років не одружились, чи не вийшли заміж то біля свого дому можете вішати гірлянду із старих носків куди кладеться алкоголь. У німецькій мові у вас є вираз alte Socke (старий носок), більше принизливий спосіб сказати "підтверджений холостяк".
  • Задування свічок на іменинному торті в Німеччині, не так популярне як задування на дерев'яних кільцях, які зазвичай містять від десяти до дванадцяти отворів, по одному на кожен рік життя в дитинстві. Найбільша Lebenskerze (свічка життя) ставиться в центрі цих кілець. У релігійних сім'ях ці Lebenskerzen даються під час хрещення дитини.

Свічки оптом для торта від виробника «АртСіті»

Свічки - це традиція! У магазині  «АртСіті» для свічок оптом ви знайдете широкий асортимент свічкових наборів.

Ми пропонуємо вашій увазі традиційні свічки, елегантні свічки, свічки-цифри у незліченних розмірах та кольорах, свічки-тренди для сучасних клієнтів та, звичайно, різні доповнення до свята для кожної свічки.

Особливо заслуговує на увагу наш великий асортимент свічки – цифри з кольоровими варіантами. Завдяки такому вибору кольорів ви точно знайдете щось для вас!

 

Наш асортимент свічок живий! Ми намагаємось постійно розширювати наш великий асортимент свічок оптом для магазинів та торгових центрів, щоб мати можливість запропонувати вам щось на кожен сезон і на кожну подію.

Поінформованість про тенденції дуже важлива для нас! Ось чому ви завжди знайдете останні свічки сезону в нашому інтернет-магазині.

Як торговець свічками, ми поставили собі за мету запропонувати своїм клієнтам унікальні свічки за якістю та формою. Ось чому наші свічки від ArtCity користуються великою популярністю на ринку України.

---

Інтернет-магазин свічок оптом в Україні - Свічки для торта «АртСіті»

---

Якщо у вас є якісь запитання чи індивідуальні запитання по оптовим продажам, виробництво свічок, наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас.

Що таке блістерна упаковка? Це жорстка, прозора, термоформованной плівкова упаковка, що повторює форму упаковуваної продукції, яка закріплюється на підкладці.
Види упаковки Готові рішення
У вартість нашої Спецпропозиції входить: розробка 3d моделі блістерної упаковки для вашої продукції, виготовлення пробного оригінал-макета.
Ми пропонуємо послугу з розробки та виробництва малих тиражів блістерної упаковки, з прозорої плівки ПВХ, ПЕТ
Ми намагаємося приділити кожному клієнту максимум уваги і допомогти підібрати саме те, що йому необхідно.

Наші новини:

➫ Виробництво свічок для торта 12.04.2021р.

Широкий асортимент свічок для торта оптом, починаючи від свічок в торт, закінчуючи фонтанами і хлопушками та іншими іграшками для проведення свят..

➫ Відкрився наш сайт 16.04.2020р.

16 квітня 2020 року відкрився наш сайт. Карантин найкращий час щоб занятись наповненням та оформленям своєї інтернет сторінки.

T

Вся продукція виготовляється методом термовакуумного формування і штанцевальної вирубки. Можливе фасування продукції в блістерну упаковку з подальшим приварюванням до блістерної карти.

Поле формування не більше 170*270 мм | глубиною не більше 55 мм, | товщина плівки від 0.2 до 0,5мм | матеріал РЕТ, РVC

Види блістерної упаковки

  • З загибом
  • Під приварку
  • Двухсторонній
2
1Визначаємо вимоги

Ми дізнаємося у вас що буде упаковано? Який необхідний тираж і тип упаковки? Після збору вимог ми зможемо спрогнозувати терміни і вартість для реалізації вашого проекту.

2Моделювання

На цьому етапі створюється 3D модель форми блістери. Робиться креслення форми і вирубного штампа з урахуванням термоформовки.

3Пробна форма

Виготовляється пробна або тиражна форма для виготовлення блістерів. Виготовляються вирубні ножі, які будуть створювати блістер по заданому контуру.

4Виготовлення блістера

Готова форма передається в цех формування блістери. Форма і вирубний штамп встановлюються в автоматичну виробничу лінію. Далі відбувається приладка і підбір параметрів під конкретний комплект оснащення. Після чого починається формування і вирубка блістери. Якщо не потрібно приварка до картону або зварювання блістери ТВЧ - блістер готовий!

3