1. Головна
  2. Виробництво
  3. Виробники вибирають блістерні упаковки

Виробники вибирають блістерні упаковки

Виробництво блістерної упаковки

Блістер - широко використовується в пакувальному виробництві. Зберігання і транспортування товарів в блістерних упаковках буде абсолютно безпечною і не дозволить порушити цілісність самої речі. На українському ринку на блістері спеціалізується компанія»Серверк". На сайті https://blister-pack.in.ua ви знайдете все для блістерної упаковки. Компанія впевнено працює в пакувальній галузі з 1992 року, співпрацює з рядом виробників, має відмінну репутацію, а якість її продукції підтверджено сертифікатами.

Застосування прозорих упаковок

Блістерні упаковки використовують для упаковки самих різних товарів – цифрової техніки, м'яких іграшок, косметики, парфумерії, манікюрного приладдя, різних харчових продуктів і кондитерських виробів. Блістерна упаковка являє собою прозорий і тонкий пластиковий контейнер. Її особливістю є те, що практично завжди вона закривається.

Блістерна упаковка з загином використовується для не тендітних товарів невеликого розміру, як Манікюрні набори, косметичні засоби. Блістер з двостороннім замком -поширений варіант для продуктів харчування, оскільки передбачає багаторазове використання, як наприклад, контейнери для яєць. Упаковки з підкладкою захищають товар від розтину. Це поширений варіант для косметичних засобів, наборів викруток та інших інструментів.

Широке застосування обумовлено не тільки зручністю експлуатації такої упаковки і здатності надати матеріалу абсолютно будь-яку форму, але також відмінним характеристикам.

Жодне підприємство не буде працювати в збиток собі, тому в числі характеристик блістера не тільки естетичний зовнішній вигляд, але також економічність. Він вигідно виділяється на тлі інших пакувальних матеріалів.

Покупці теж віддають перевагу блістеру, оскільки він дозволяє ознайомитися з товаром без розкриття упаковки. Крім того, можна не турбуватися ні про зберігання, ні про транспортування. Це надійний і міцний матеріал, який не дозволить зовнішнім факторам порушити цілісність товарів.

Харктеристики блістера

Крім того, прозорі пластикові упаковки під приварку безпечні і дозволяють зберегти первісний вигляд, якість і аромат продукту. Наприклад, торт з повітряним кремом, упакований в блістер, буде простіше донести і зберігати в холодильнику, а контейнер для яєць можна використовувати в подальшому.

Блістер завойовує увагу великих і невеликих компаній, але не кожна фірма сама виготовляє упаковки. Для цього необхідно придбати спеціальне обладнання, налагодити поставки матеріалу і найняти кваліфікований персонал. Тому все більше компаній замовляють виготовлення упаковок. Зокрема компанія "Серверк" не тільки продає все необхідне обладнання для цього, але і сама займається створенням упаковок будь-якої складності, розробляє дизайн, виробляє технологічне оснащення і здійснює розфасовку нехарчових продуктів. Дивитись - Каталог сайтів або анекдоти

T