+38 (067) 791-63-37
  1. Головна
  2. Виробництво
  3. Виробники вибирають блістерні упаковки

Виробники вибирають блістерні упаковки

Виробництво блістерної упаковки

Блістер - широко використовується в пакувальному виробництві. Зберігання і транспортування товарів в блістерних упаковках буде абсолютно безпечною і не дозволить порушити цілісність самої речі. На українському ринку на блістері спеціалізується компанія»Серверк". На сайті https://blister-pack.in.ua ви знайдете все для блістерної упаковки. Компанія впевнено працює в пакувальній галузі з 1992 року, співпрацює з рядом виробників, має відмінну репутацію, а якість її продукції підтверджено сертифікатами.

Застосування прозорих упаковок

Блістерні упаковки використовують для упаковки самих різних товарів – цифрової техніки, м'яких іграшок, косметики, парфумерії, манікюрного приладдя, різних харчових продуктів і кондитерських виробів. Блістерна упаковка являє собою прозорий і тонкий пластиковий контейнер. Її особливістю є те, що практично завжди вона закривається.

Блістерна упаковка з загином використовується для не тендітних товарів невеликого розміру, як Манікюрні набори, косметичні засоби. Блістер з двостороннім замком -поширений варіант для продуктів харчування, оскільки передбачає багаторазове використання, як наприклад, контейнери для яєць. Упаковки з підкладкою захищають товар від розтину. Це поширений варіант для косметичних засобів, наборів викруток та інших інструментів.

Широке застосування обумовлено не тільки зручністю експлуатації такої упаковки і здатності надати матеріалу абсолютно будь-яку форму, але також відмінним характеристикам.

Жодне підприємство не буде працювати в збиток собі, тому в числі характеристик блістера не тільки естетичний зовнішній вигляд, але також економічність. Він вигідно виділяється на тлі інших пакувальних матеріалів.

Покупці теж віддають перевагу блістеру, оскільки він дозволяє ознайомитися з товаром без розкриття упаковки. Крім того, можна не турбуватися ні про зберігання, ні про транспортування. Це надійний і міцний матеріал, який не дозволить зовнішнім факторам порушити цілісність товарів.

Харктеристики блістера

Крім того, прозорі пластикові упаковки під приварку безпечні і дозволяють зберегти первісний вигляд, якість і аромат продукту. Наприклад, торт з повітряним кремом, упакований в блістер, буде простіше донести і зберігати в холодильнику, а контейнер для яєць можна використовувати в подальшому.

Блістер завойовує увагу великих і невеликих компаній, але не кожна фірма сама виготовляє упаковки. Для цього необхідно придбати спеціальне обладнання, налагодити поставки матеріалу і найняти кваліфікований персонал. Тому все більше компаній замовляють виготовлення упаковок. Зокрема компанія "Серверк" не тільки продає все необхідне обладнання для цього, але і сама займається створенням упаковок будь-якої складності, розробляє дизайн, виробляє технологічне оснащення і здійснює розфасовку нехарчових продуктів. Дивитись - Каталог сайтів або анекдоти

Що таке блістерна упаковка? Це жорстка, прозора, термоформованной плівкова упаковка, що повторює форму упаковуваної продукції, яка закріплюється на підкладці.
Види упаковки Готові рішення
У вартість нашої Спецпропозиції входить: розробка 3d моделі блістерної упаковки для вашої продукції, виготовлення пробного оригінал-макета.
Ми пропонуємо послугу з розробки та виробництва малих тиражів блістерної упаковки, з прозорої плівки ПВХ, ПЕТ
Ми намагаємося приділити кожному клієнту максимум уваги і допомогти підібрати саме те, що йому необхідно.

Наші новини:

➫ Виробництво свічок для торта 12.04.2021р.

Широкий асортимент свічок для торта оптом, починаючи від свічок в торт, закінчуючи фонтанами і хлопушками та іншими іграшками для проведення свят..

➫ Відкрився наш сайт 16.04.2020р.

16 квітня 2020 року відкрився наш сайт. Карантин найкращий час щоб занятись наповненням та оформленям своєї інтернет сторінки.

T

Вся продукція виготовляється методом термовакуумного формування і штанцевальної вирубки. Можливе фасування продукції в блістерну упаковку з подальшим приварюванням до блістерної карти.

Поле формування не більше 170*270 мм | глубиною не більше 55 мм, | товщина плівки від 0.2 до 0,5мм | матеріал РЕТ, РVC

Види блістерної упаковки

  • З загибом
  • Під приварку
  • Двухсторонній
2
1Визначаємо вимоги

Ми дізнаємося у вас що буде упаковано? Який необхідний тираж і тип упаковки? Після збору вимог ми зможемо спрогнозувати терміни і вартість для реалізації вашого проекту.

2Моделювання

На цьому етапі створюється 3D модель форми блістери. Робиться креслення форми і вирубного штампа з урахуванням термоформовки.

3Пробна форма

Виготовляється пробна або тиражна форма для виготовлення блістерів. Виготовляються вирубні ножі, які будуть створювати блістер по заданому контуру.

4Виготовлення блістера

Готова форма передається в цех формування блістери. Форма і вирубний штамп встановлюються в автоматичну виробничу лінію. Далі відбувається приладка і підбір параметрів під конкретний комплект оснащення. Після чого починається формування і вирубка блістери. Якщо не потрібно приварка до картону або зварювання блістери ТВЧ - блістер готовий!

3

Відео процесу обгортання свічок для торта в блістерну упаковку.