+38 (067) 791-63-37
Головна » Види блістерної упаковки » Двухсторонній блістер - виробництво BlistrPack Україна

Двухсторонній блістер - виробництво BlistrPack Україна

Двухсторонній блістер

Один з найбільш зручних способів представлення товару на вітрині - його попередня упаковка в двосторонній блістер. Крізь прозорий пластиковий футляр потенційний покупець відразу бачить всі переваги виробу і може легко вибрати відповідну модель. Оскільки цей вид блістерної упаковки виготовляється методом термовакуумного формування, він складається з двох міцних прозорих осередків, що повторюють форму і контури продаваного виробу. Обидві половини пластикового футляра з'єднуються з боків за допомогою замків.

Також можливе виготовлення пластикових упаковок зі спеціальним отвором або гачком для кріплення товару на вітрині. До товару, розфасованому таким чином, окремо додається інструкція із застосування.

Компанія BlisterPack виготовляє різні варіанти двосторонніх блістерів. У нас ви можете вибрати зручний варіант упаковки для свого товару і замовити його розфасовку.

Презентабельний зовнішній вигляд і функціональність перетворюють

Якщо ви хочете забезпечити повну гарантію захисту від розтину, можна замовити фасування товару в повністю запаюється по периметру пластиковий футляр. Конструктивною особливістю деяких моделей двостороннього блістера (Блістерна упаковка) може бути спеціальна ручка, за яку зручно тримати переносимий предмет. Такі варіанти упаковки добре підходять для відносно важких і об'ємних виробів.

Інший вид пластикових футлярів може мати перегин посередині і замки по краях. У такому блістері дуже зручно зберігати канцелярське приладдя, також в них транспортується косметика. Зручні прозорі футляри з замками надійно захищають упакований товар при зберіганні і транспортуванні, дають можливість наочно продемонструвати всі зовнішні достоїнства товару без розкриття упаковки, а крім того забезпечують простий доступ до внутрішнього вмісту блістера.

Що таке блістерна упаковка? Це жорстка, прозора, термоформованной плівкова упаковка, що повторює форму упаковуваної продукції, яка закріплюється на підкладці.
Види упаковки Готові рішення
У вартість нашої Спецпропозиції входить: розробка 3d моделі блістерної упаковки для вашої продукції, виготовлення пробного оригінал-макета.
Ми пропонуємо послугу з розробки та виробництва малих тиражів блістерної упаковки, з прозорої плівки ПВХ, ПЕТ
Ми намагаємося приділити кожному клієнту максимум уваги і допомогти підібрати саме те, що йому необхідно.
T

Вся продукція виготовляється методом термовакуумного формування і штанцевальної вирубки. Можливе фасування продукції в блістерну упаковку з подальшим приварюванням до блістерної карти.

Поле формування не більше 170*270 мм | глубиною не більше 55 мм, | товщина плівки від 0.2 до 0,5мм | матеріал РЕТ, РVC

Види блістерної упаковки

  • З загибом
  • Під приварку
  • Двухсторонній
2
1Визначаємо вимоги

Ми дізнаємося у вас що буде упаковано? Який необхідний тираж і тип упаковки? Після збору вимог ми зможемо спрогнозувати терміни і вартість для реалізації вашого проекту.

2Моделювання

На цьому етапі створюється 3D модель форми блістери. Робиться креслення форми і вирубного штампа з урахуванням термоформовки.

3Пробна форма

Виготовляється пробна або тиражна форма для виготовлення блістерів. Виготовляються вирубні ножі, які будуть створювати блістер по заданому контуру.

4Виготовлення блістера

Готова форма передається в цех формування блістери. Форма і вирубний штамп встановлюються в автоматичну виробничу лінію. Далі відбувається приладка і підбір параметрів під конкретний комплект оснащення. Після чого починається формування і вирубка блістери. Якщо не потрібно приварка до картону або зварювання блістери ТВЧ - блістер готовий!

3

Відео процесу обгортання свічок для торта в блістерну упаковку.