Головна » Види блістерної упаковки » Двухсторонній блістер - виробництво BlistrPack Україна

Двухсторонній блістер - виробництво BlistrPack Україна

Двухсторонній блістер

Один з найбільш зручних способів представлення товару на вітрині - його попередня упаковка в двосторонній блістер. Крізь прозорий пластиковий футляр потенційний покупець відразу бачить всі переваги виробу і може легко вибрати відповідну модель. Оскільки цей вид блістерної упаковки виготовляється методом термовакуумного формування, він складається з двох міцних прозорих осередків, що повторюють форму і контури продаваного виробу. Обидві половини пластикового футляра з'єднуються з боків за допомогою замків.

Також можливе виготовлення пластикових упаковок зі спеціальним отвором або гачком для кріплення товару на вітрині. До товару, розфасованому таким чином, окремо додається інструкція із застосування.

Компанія BlisterPack виготовляє різні варіанти двосторонніх блістерів. У нас ви можете вибрати зручний варіант упаковки для свого товару і замовити його розфасовку.

Презентабельний зовнішній вигляд і функціональність перетворюють

Якщо ви хочете забезпечити повну гарантію захисту від розтину, можна замовити фасування товару в повністю запаюється по периметру пластиковий футляр. Конструктивною особливістю деяких моделей двостороннього блістера (Блістерна упаковка) може бути спеціальна ручка, за яку зручно тримати переносимий предмет. Такі варіанти упаковки добре підходять для відносно важких і об'ємних виробів.

Інший вид пластикових футлярів може мати перегин посередині і замки по краях. У такому блістері дуже зручно зберігати канцелярське приладдя, також в них транспортується косметика. Зручні прозорі футляри з замками надійно захищають упакований товар при зберіганні і транспортуванні, дають можливість наочно продемонструвати всі зовнішні достоїнства товару без розкриття упаковки, а крім того забезпечують простий доступ до внутрішнього вмісту блістера.

T