+38 (067) 791-63-37
Головна » Види блістерної упаковки » Блістер під приварку - виробництво BlistrPack Україна

Блістер під приварку - виробництво BlistrPack Україна

Блістерна упаковка під приварювання - це сучасний і технологічний спосіб упаковки, який має ряд переваг перед іншими видами упаковки

Реальність сучасного суспільство споживання така, що в повсякденній купівельній активності населення мають місце спонтанні покупки. Особливо часто вони відбуваються, коли товар в магазині виглядає настільки привабливо, презентабельно і доступно, що рішення про покупку приймається набагато швидше.

Найбільш легко, швидко і достовірно можна продемонструвати привабливий вигляд своєї продукції, дати покупцеві відразу якомога більший обсяг інформації про свій товар — про його розміри, зовнішній вигляд, склад, термін придатності і багатьох інших важливих параметрах, можна із застосуванням блістерної упаковки під приварювання.

Блістерна упаковка являє собою бокс з прозорого полімерного матеріалу, що повторює форму товару, що знаходиться всередині упаковки, герметично з'єднаний з картонною, паперовою або фольгованою підкладкою-етикеткою, на якій може бути розміщена інформація про фірму-виробника, споживчі властивості товару, його термін придатності, елементи штрихового кодування, інформація рекламного характеру.

Блістерна упаковка під приварювання - це сучасний і технологічний спосіб упаковки, який має ряд переваг перед іншими видами упаковки:
  • Прозорість, що забезпечує наочну і найдоступнішу демонстрацію товару споживачеві,
  • Міцність. Блістерна упаковка гарантує збереження зовнішнього вигляду і споживчих властивостей продукції при зберіганні, транспортуванні, забезпечує захист від негативних впливів навколишнього середовища,
  • Герметичність. Завдяки застосуванню новітнього приварювального обладнання та спеціального блістерного лаку, що забезпечує високу адгезію полімеру з картоном, упаковка стає настільки герметичною, що може бути рекомендована для фармацевтичної, косметологічної індустрії як забезпечує збереження і захист від псування продукції даних галузей,
  • Зручність. Показавши "товар обличчям", ви цілком можете використовувати площу картонної поліграфічної підкладки для розміщення будь-якої, актуальної для Вас інформації: рекламної, просвітницької та ін.
  • Безпека. Упакувавши Ваш товар в блістерну упаковку під приварювання, ви захистите його від навмисного розтину і захистите від підробки, пошкодження і злодійства.

Спектр застосування блістерної упаковки надзвичайно широкий, Ви можете використовувати її для упаковки рекламної, сувенірної та канцелярської продукції, електронних пристроїв, аксесуарів, косметичних і косметологічних товарів, іграшок і багато чого іншого.

Ідеальний зовнішній вигляд, необхідний для даного виду упаковки, забезпечується точністю і міцністю склеювання.

Що таке блістерна упаковка? Це жорстка, прозора, термоформованной плівкова упаковка, що повторює форму упаковуваної продукції, яка закріплюється на підкладці.
Види упаковки Готові рішення
У вартість нашої Спецпропозиції входить: розробка 3d моделі блістерної упаковки для вашої продукції, виготовлення пробного оригінал-макета.
Ми пропонуємо послугу з розробки та виробництва малих тиражів блістерної упаковки, з прозорої плівки ПВХ, ПЕТ
Ми намагаємося приділити кожному клієнту максимум уваги і допомогти підібрати саме те, що йому необхідно.
T

Вся продукція виготовляється методом термовакуумного формування і штанцевальної вирубки. Можливе фасування продукції в блістерну упаковку з подальшим приварюванням до блістерної карти.

Поле формування не більше 170*270 мм | глубиною не більше 55 мм, | товщина плівки від 0.2 до 0,5мм | матеріал РЕТ, РVC

Види блістерної упаковки

  • З загибом
  • Під приварку
  • Двухсторонній
2
1Визначаємо вимоги

Ми дізнаємося у вас що буде упаковано? Який необхідний тираж і тип упаковки? Після збору вимог ми зможемо спрогнозувати терміни і вартість для реалізації вашого проекту.

2Моделювання

На цьому етапі створюється 3D модель форми блістери. Робиться креслення форми і вирубного штампа з урахуванням термоформовки.

3Пробна форма

Виготовляється пробна або тиражна форма для виготовлення блістерів. Виготовляються вирубні ножі, які будуть створювати блістер по заданому контуру.

4Виготовлення блістера

Готова форма передається в цех формування блістери. Форма і вирубний штамп встановлюються в автоматичну виробничу лінію. Далі відбувається приладка і підбір параметрів під конкретний комплект оснащення. Після чого починається формування і вирубка блістери. Якщо не потрібно приварка до картону або зварювання блістери ТВЧ - блістер готовий!

3

Відео процесу обгортання свічок для торта в блістерну упаковку.