+38 (067) 791-63-37
Головна » Види блістерної упаковки » Блістер з замком - виробництво BlistrPack Україна

Блістер з замком - виробництво BlistrPack Україна

Блістер з замком

Одним з найбільш сучасних варіантів упаковки є блістер з замком. На відміну від звичайних блістерів, даний виготовляється у вигляді двох частин, які кріпляться один до одного за допомогою спеціального замка. Безумовною перевагою такої упаковки є багаторазовість її використання. За допомогою замка Ви можете відкривати її закривати, використовуючи знову і знову. Більш того, блістер з замком дозволяє упаковувати практично будь-який вид продукції, навіть такі як: Автозапчастини, аксесуари, прилади, мобільні пристрої, ліки, канцелярію, парфумерію і косметику, сувенірну продукцію, ювелірні вироби та багато іншого. Напевно багато хто звернув увагу на те, що сьогодні їх досить часто використовуються для упаковки продуктів харчування. Дана популярність легко з'ясовна: використовувати такі блістери дуже зручно і просто. Можна не боятися, що ви відкриєте який-небудь продукт і не зможете використовувати його повторно.

Завдяки тому, що обидві його частини виготовляються за спеціальною формою і в більшості випадків мають пристойний обсяг, ви можете не переживати за збереження продуктів і предметів, які упакували. Само собою, якщо є небезпека сильного механічного впливу, найкраще використовувати більш жорстку і міцну блістерну упаковку, проте у всіх інших випадках блістер з замком є відмінним варіантом. Варто відзначити, що відкрити замок здатний тільки людина, просто так, випадковим чином, відкритися він не зможе, оскільки обидві його частини досить добре триматися один з одним, і для їх відкриття необхідно докласти деяке зусилля. Таким чином, вибираючи зручну і практичну упаковку, зверніть увагу на блістери з замком, це саме те, що вам потрібно. Також ви можете купити у нас блістер з загином.

Що таке блістерна упаковка? Це жорстка, прозора, термоформованной плівкова упаковка, що повторює форму упаковуваної продукції, яка закріплюється на підкладці.
Види упаковки Готові рішення
У вартість нашої Спецпропозиції входить: розробка 3d моделі блістерної упаковки для вашої продукції, виготовлення пробного оригінал-макета.
Ми пропонуємо послугу з розробки та виробництва малих тиражів блістерної упаковки, з прозорої плівки ПВХ, ПЕТ
Ми намагаємося приділити кожному клієнту максимум уваги і допомогти підібрати саме те, що йому необхідно.
T

Вся продукція виготовляється методом термовакуумного формування і штанцевальної вирубки. Можливе фасування продукції в блістерну упаковку з подальшим приварюванням до блістерної карти.

Поле формування не більше 170*270 мм | глубиною не більше 55 мм, | товщина плівки від 0.2 до 0,5мм | матеріал РЕТ, РVC

Види блістерної упаковки

  • З загибом
  • Під приварку
  • Двухсторонній
2
1Визначаємо вимоги

Ми дізнаємося у вас що буде упаковано? Який необхідний тираж і тип упаковки? Після збору вимог ми зможемо спрогнозувати терміни і вартість для реалізації вашого проекту.

2Моделювання

На цьому етапі створюється 3D модель форми блістери. Робиться креслення форми і вирубного штампа з урахуванням термоформовки.

3Пробна форма

Виготовляється пробна або тиражна форма для виготовлення блістерів. Виготовляються вирубні ножі, які будуть створювати блістер по заданому контуру.

4Виготовлення блістера

Готова форма передається в цех формування блістери. Форма і вирубний штамп встановлюються в автоматичну виробничу лінію. Далі відбувається приладка і підбір параметрів під конкретний комплект оснащення. Після чого починається формування і вирубка блістери. Якщо не потрібно приварка до картону або зварювання блістери ТВЧ - блістер готовий!

3

Відео процесу обгортання свічок для торта в блістерну упаковку.