Головна » Види блістерної упаковки » Блістер з загибом - виробництво BlistrPack Україна

Блістер з загибом - виробництво BlistrPack Україна

блістер з загибом

Серед різноманітних видів блістерної упаковки особливо часто застосовується блістер з загибом. Справа в тому, що така упаковка ідеально підходить для зберігання малогабаритних речей невеликої ваги. А для різних дрібних речей, деталей, інструментів, які без упаковки легко втратити, пластиковий футляр з загином країв просто необхідний.блістер з загибом_1

Цей вид упаковки виробляється на новому формувальному обладнанні методом гарячого формування. Завдяки спеціальній технології при необхідності блістер може повністю повторювати розмір і обриси упакованого в нього товару.

Краї такого блістера загинаються всередину, утворюючи пази, в які вставляється картонне або пластикове підставу. Щоб уникнути ризику передчасного розпаковування, для кожного нового виду товару ширина загину розраховується індивідуально, виходячи з його габаритів і ваги. Таким чином, футляр і підкладка завжди з максимальною надійністю закріплюють товар всередині футляра.

Блістер з загином простий у виготовленні, зручний в експлуатації. Така блістерна упаковка не тільки функціональна, вона також може виконувати інформаційні та рекламні завдання. На підкладці будь-якого формату завжди знайдеться місце для розміщення інструкції з експлуатації, відомостей про товар, а також логотипів фірми-виробника.

Якщо ви хочете купити блістер з загином у надійного постачальника, звертайтеся до менеджерів компанії Філі-блістер. Наш багаторічний досвід роботи, сучасне обладнання, новітні технології виробництва стануть кращою гарантією якості придбаного вами товару.

T