+38 (067) 791-63-37
Головна » Види блістерної упаковки » Блістер з загибом - виробництво BlistrPack Україна

Блістер з загибом - виробництво BlistrPack Україна

блістер з загибом

Серед різноманітних видів блістерної упаковки особливо часто застосовується блістер з загибом. Справа в тому, що така упаковка ідеально підходить для зберігання малогабаритних речей невеликої ваги. А для різних дрібних речей, деталей, інструментів, які без упаковки легко втратити, пластиковий футляр з загином країв просто необхідний.блістер з загибом_1

Цей вид упаковки виробляється на новому формувальному обладнанні методом гарячого формування. Завдяки спеціальній технології при необхідності блістер може повністю повторювати розмір і обриси упакованого в нього товару.

Краї такого блістера загинаються всередину, утворюючи пази, в які вставляється картонне або пластикове підставу. Щоб уникнути ризику передчасного розпаковування, для кожного нового виду товару ширина загину розраховується індивідуально, виходячи з його габаритів і ваги. Таким чином, футляр і підкладка завжди з максимальною надійністю закріплюють товар всередині футляра.

Блістер з загином простий у виготовленні, зручний в експлуатації. Така блістерна упаковка не тільки функціональна, вона також може виконувати інформаційні та рекламні завдання. На підкладці будь-якого формату завжди знайдеться місце для розміщення інструкції з експлуатації, відомостей про товар, а також логотипів фірми-виробника.

Якщо ви хочете купити блістер з загином у надійного постачальника, звертайтеся до менеджерів компанії Філі-блістер. Наш багаторічний досвід роботи, сучасне обладнання, новітні технології виробництва стануть кращою гарантією якості придбаного вами товару.

Що таке блістерна упаковка? Це жорстка, прозора, термоформованной плівкова упаковка, що повторює форму упаковуваної продукції, яка закріплюється на підкладці.
Види упаковки Готові рішення
У вартість нашої Спецпропозиції входить: розробка 3d моделі блістерної упаковки для вашої продукції, виготовлення пробного оригінал-макета.
Ми пропонуємо послугу з розробки та виробництва малих тиражів блістерної упаковки, з прозорої плівки ПВХ, ПЕТ
Ми намагаємося приділити кожному клієнту максимум уваги і допомогти підібрати саме те, що йому необхідно.
T

Вся продукція виготовляється методом термовакуумного формування і штанцевальної вирубки. Можливе фасування продукції в блістерну упаковку з подальшим приварюванням до блістерної карти.

Поле формування не більше 170*270 мм | глубиною не більше 55 мм, | товщина плівки від 0.2 до 0,5мм | матеріал РЕТ, РVC

Види блістерної упаковки

  • З загибом
  • Під приварку
  • Двухсторонній
2
1Визначаємо вимоги

Ми дізнаємося у вас що буде упаковано? Який необхідний тираж і тип упаковки? Після збору вимог ми зможемо спрогнозувати терміни і вартість для реалізації вашого проекту.

2Моделювання

На цьому етапі створюється 3D модель форми блістери. Робиться креслення форми і вирубного штампа з урахуванням термоформовки.

3Пробна форма

Виготовляється пробна або тиражна форма для виготовлення блістерів. Виготовляються вирубні ножі, які будуть створювати блістер по заданому контуру.

4Виготовлення блістера

Готова форма передається в цех формування блістери. Форма і вирубний штамп встановлюються в автоматичну виробничу лінію. Далі відбувається приладка і підбір параметрів під конкретний комплект оснащення. Після чого починається формування і вирубка блістери. Якщо не потрібно приварка до картону або зварювання блістери ТВЧ - блістер готовий!

3

Відео процесу обгортання свічок для торта в блістерну упаковку.