+38 (067) 791-63-37
Головна » Види блістерної упаковки » Тристоронній блістер - виробництво BlistrPack Україна

Тристоронній блістер - виробництво BlistrPack Україна

Тристоронній блістер

Блістером називається упаковка з термопластичного матеріалу, ідеально повторює форму упакованого в неї вироби або продукту. За допомогою термопресу цей матеріал з'єднується з фольгою або картоном і утворює цільну ємність. Це один з найбільш економних, зручних і сучасних видів упаковки, яка використовується для побутових і промислових товарів.

Існують різні види блістери - з загином краю, під приварювання, блістерні муляжі, дисплеї, двосторонні блістери. Існує також блістер з тристороннім загином. Його особливість полягає в тому, що його краї загинаються не з двох сторін, як У інших видів, а з трьох. Це забезпечує більш високий рівень захисту.

Тристороння блістерна упаковка це - практичне і доступне рішення. Його головні переваги полягають у високій економічності, забезпеченні дбайливого зберігання товару, естетичному зовнішньому вигляді, міцності, можливості створити упаковку будь-якої форми і ретельно розглянути продукцію, не виймаючи його з упаковки. Також до важливих переваг блістера з тристороннім загином відноситься можливість упаковувати габаритні і важкі вироби, так як жорсткість його конструкції і індивідуальна формування під продукцію дозволяють витримати навіть велике навантаження. Крім того, ймовірності псування упаковки, а разом з тим і вироби, або її випадкового розтину не існує.

Особливості виробництва блістера з тристороннім загином

Оскільки такий вид упаковки досить Новий, його виготовленням займаються не всі компанії. Для цього потрібне спеціальне обладнання, яке є лише у небагатьох, наприклад, у нас. Так як ми володіємо передовими технологіями і оперативно впроваджуємо їх в практику, це дозволяє нам на кілька кроків випереджати інших виробників блістерної упаковки. Наша продукція завжди відрізняється високою якістю і широким розмаїттям форм. Ми спеціалізуємося як на виготовленні блістерної упаковки стандартних розмірів, так і за індивідуально підібраними параметрами. У цьому випадку ми вдаємося до методу лиття під тиском.

Величезний асортимент обладнання (вирубний прес, формувальний апарат, вакуум-формувальна машина) дозволяють нам сміливо експериментувати з різноманітністю упаковок і виконувати навіть великі обсяги виробництва у встановлений термін. Надійне сучасне обладнання і відсутність сумнозвісного «людського фактора» гарантує клієнтам отримання продукції максимально високого рівня.

Що таке блістерна упаковка? Це жорстка, прозора, термоформованной плівкова упаковка, що повторює форму упаковуваної продукції, яка закріплюється на підкладці.
Види упаковки Готові рішення
У вартість нашої Спецпропозиції входить: розробка 3d моделі блістерної упаковки для вашої продукції, виготовлення пробного оригінал-макета.
Ми пропонуємо послугу з розробки та виробництва малих тиражів блістерної упаковки, з прозорої плівки ПВХ, ПЕТ
Ми намагаємося приділити кожному клієнту максимум уваги і допомогти підібрати саме те, що йому необхідно.
T

Вся продукція виготовляється методом термовакуумного формування і штанцевальної вирубки. Можливе фасування продукції в блістерну упаковку з подальшим приварюванням до блістерної карти.

Поле формування не більше 170*270 мм | глубиною не більше 55 мм, | товщина плівки від 0.2 до 0,5мм | матеріал РЕТ, РVC

Види блістерної упаковки

  • З загибом
  • Під приварку
  • Двухсторонній
2
1Визначаємо вимоги

Ми дізнаємося у вас що буде упаковано? Який необхідний тираж і тип упаковки? Після збору вимог ми зможемо спрогнозувати терміни і вартість для реалізації вашого проекту.

2Моделювання

На цьому етапі створюється 3D модель форми блістери. Робиться креслення форми і вирубного штампа з урахуванням термоформовки.

3Пробна форма

Виготовляється пробна або тиражна форма для виготовлення блістерів. Виготовляються вирубні ножі, які будуть створювати блістер по заданому контуру.

4Виготовлення блістера

Готова форма передається в цех формування блістери. Форма і вирубний штамп встановлюються в автоматичну виробничу лінію. Далі відбувається приладка і підбір параметрів під конкретний комплект оснащення. Після чого починається формування і вирубка блістери. Якщо не потрібно приварка до картону або зварювання блістери ТВЧ - блістер готовий!

3

Відео процесу обгортання свічок для торта в блістерну упаковку.