Головна » Види блістерної упаковки » Тристоронній блістер - виробництво BlistrPack Україна

Тристоронній блістер - виробництво BlistrPack Україна

Тристоронній блістер

Блістером називається упаковка з термопластичного матеріалу, ідеально повторює форму упакованого в неї вироби або продукту. За допомогою термопресу цей матеріал з'єднується з фольгою або картоном і утворює цільну ємність. Це один з найбільш економних, зручних і сучасних видів упаковки, яка використовується для побутових і промислових товарів.

Існують різні види блістери - з загином краю, під приварювання, блістерні муляжі, дисплеї, двосторонні блістери. Існує також блістер з тристороннім загином. Його особливість полягає в тому, що його краї загинаються не з двох сторін, як У інших видів, а з трьох. Це забезпечує більш високий рівень захисту.

Тристороння блістерна упаковка це - практичне і доступне рішення. Його головні переваги полягають у високій економічності, забезпеченні дбайливого зберігання товару, естетичному зовнішньому вигляді, міцності, можливості створити упаковку будь-якої форми і ретельно розглянути продукцію, не виймаючи його з упаковки. Також до важливих переваг блістера з тристороннім загином відноситься можливість упаковувати габаритні і важкі вироби, так як жорсткість його конструкції і індивідуальна формування під продукцію дозволяють витримати навіть велике навантаження. Крім того, ймовірності псування упаковки, а разом з тим і вироби, або її випадкового розтину не існує.

Особливості виробництва блістера з тристороннім загином

Оскільки такий вид упаковки досить Новий, його виготовленням займаються не всі компанії. Для цього потрібне спеціальне обладнання, яке є лише у небагатьох, наприклад, у нас. Так як ми володіємо передовими технологіями і оперативно впроваджуємо їх в практику, це дозволяє нам на кілька кроків випереджати інших виробників блістерної упаковки. Наша продукція завжди відрізняється високою якістю і широким розмаїттям форм. Ми спеціалізуємося як на виготовленні блістерної упаковки стандартних розмірів, так і за індивідуально підібраними параметрами. У цьому випадку ми вдаємося до методу лиття під тиском.

Величезний асортимент обладнання (вирубний прес, формувальний апарат, вакуум-формувальна машина) дозволяють нам сміливо експериментувати з різноманітністю упаковок і виконувати навіть великі обсяги виробництва у встановлений термін. Надійне сучасне обладнання і відсутність сумнозвісного «людського фактора» гарантує клієнтам отримання продукції максимально високого рівня.

T